Uran235 napisał(a):

Zróbcie sobie następną fuzję. "Honoru" Wam to już nie skala, a reszta kraju przynajmniej będzie miała jakiś pożytek z Waszej bytności w Ekstraklasie
|
W dodatku rocznik lepszy o wiele lepszy (1912), godło i barwy też ładniejsze, nie wspominając już o pani prezes.
Kibicom Amiki, Kadziński się bardziej podoba i to raczej nie wypali.
