Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7852
Stary 20.01.2011, 13:09
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Zróbcie sobie następną fuzję. "Honoru" Wam to już nie skala, a reszta kraju przynajmniej będzie miała jakiś pożytek z Waszej bytności w Ekstraklasie
W dodatku rocznik lepszy o wiele lepszy (1912), godło i barwy też ładniejsze, nie wspominając już o pani prezes.
Kibicom Amiki, Kadziński się bardziej podoba i to raczej nie wypali.
Odpowiedz cytując