DDP napisał(a):

Od dziś we Warcie wyrażenie "wezwanie na dywanik do Prezesa" nabiera nowego znaczenia i wcale nie musi kojarzyć się z czymś negatywnym
|
Zróbcie sobie następną fuzję. "Honoru" Wam to już nie skala, a reszta kraju przynajmniej będzie miała jakiś pożytek z Waszej bytności w Ekstraklasie
