Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7851
Stary 20.01.2011, 13:04
DDP napisał(a):Wyświetl post
Od dziś we Warcie wyrażenie "wezwanie na dywanik do Prezesa" nabiera nowego znaczenia i wcale nie musi kojarzyć się z czymś negatywnym
Zróbcie sobie następną fuzję. "Honoru" Wam to już nie skala, a reszta kraju przynajmniej będzie miała jakiś pożytek z Waszej bytności w Ekstraklasie
Odpowiedz cytując