Wyświetl pojedynczy post
lukas74
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1263
Stary 20.01.2011, 13:00
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ale w większości wypadków mecze kupują lub sprzedają piłkarze (np. w POZnaniu niejaki Reiss się tym zajmował) dogadując się ze swoimi kolegami z drugiej strony boiska. Prezesi siedzą wtedy na trybunach i udają, ze się emocjonują meczem.

Tylko,że w klubach, które były dotychczas degradowane za korupcję, zarzuty mieli też działacze klubowi, którym udowodniono, że brali czynny udział w korupcji, a tym samym korzyści odnosił także sam klub. Natomiast w Cracovii do tej pory nie zatrzymano żadnego z pracowników klubu, a dzisiejsze zatrzymania są związane z uzyskaniem korzyści przez samych piłkarzy a nie klub. No chyba ,że chłopcy zaczną mówić więcej niż tylko o tym jednym meczu....
Odpowiedz cytując