Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
7849
20.01.2011, 12:54
Od dziś we Warcie wyrażenie "wezwanie na dywanik do Prezesa" nabiera nowego znaczenia i wcale nie musi kojarzyć się z czymś negatywnym
DDP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DDP
Znajdź inne posty napisane przez DDP