lukas74 napisał(a):

|
Mecz sprzedali piłkarze, tak więc oni mogą się spodziewać kar, co dla większości będzie oznaczało koniec kariery. Cracovii akurat za to nic nie zrobią. Dla samego klubu ten mecz nie miał żadnego znaczenia.Przypuszczam ,że Filipiak teraz cieszy się w swoim gabinecia ,że Drumlaka zatrzymali.
|
Z tym niestety muszę sobie zgodzić. To może być za mało na degradację Pasów. Czytając różne artykuły opisujące korupcję od kuchni zwykle dochodziło do tego, że albo robili to po cichu piłkarze, albo każdorazowo działacze jak w dawnym Lechu, albo jeszcze dochodziło do sporu między jednymi i drugimi... oczywiście o kasę.