Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2078
Stary 20.01.2011, 12:38
Nie miał zamiaru grać?
Cytat:
Rzeczywiście wszystko jest już chyba załatwione. Każdy chyba by się cieszył, że będzie mógł walczyć o mistrzostwo Polski - powiedział "Gazecie" Poźniak, który w poniedziałek przebywał jeszcze z bełchatowską drużyną na obozie w Grodzisku.
Niesiej farmazonów jak nie wiesz...


Koleś po prostu się przestraszył tej konkurencji. Burkhard, Hermes, Grzyb, Kascelan. Woli grać w zespole gdzie jest mniejsza rywalizacja(czyt. LEchia)
Ostatnio edytowane przez Aleks : 20.01.2011 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując