|
Mecz sprzedali piłkarze, tak więc oni mogą się spodziewać kar, co dla większości będzie oznaczało koniec kariery. Cracovii akurat za to nic nie zrobią. Dla samego klubu ten mecz nie miał żadnego znaczenia. Przypuszczam ,że Filipiak teraz się cieszy w swoim gabinecie ,że Drumlaka zatrzymali. Natomiast z obecnych naszych w tamtym meczu grał Łobodziński.
Ostatnio edytowane przez lukas74 : 20.01.2011 o godz. 12:44.
|