Sartre napisał(a):

Nietrudna łamigłówka. 13 maja 2006 Zagłębiu Lubin wystarczył remis z Cracovią żeby zapewnić sobie grę w Europejskich Pucharach - ze względu wynik bezpośredni meczów z Wronkami (tymi prawdziwymi), przy takiej samej liczbie punktów to oni zajmowali 3 miejsce w tabeli - a 3 miejsce gwarantował im właśnie remis z Cracovią. Oczywiście w meczu z Cracovią był remis.
Tak jako ciekawostka: trenerem zagłębia był wtedy Klejndist.
|
Chyba raczej Franek Smuda, ten co (przy pomocy zatrzymanych dziś piłkarzy Drumlaka i Bojarskiego) - czyni cuda !