Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2076
Stary 20.01.2011, 12:13
Mnie raczej zniesmaczyło to:
Cytat:
Kamil Poźniak, wbrew wcześniej podanym informacjom, nie zostanie zawodnikiem Jagiellonii. Pomimo zgody GKS Bełchatów i parafowania przez górniczy klub umowy, podpisu na kontrakcie nie zdecydował się złożyć sam Poźniak. Jak dowiedział się serwis, przyczyną takiej decyzji, była obawa przed rywalizacją w drużynie o miejsce w podstawowej jedenastce i wątpliwości co do szans właściwego rozwoju w naszej drużynie.
Oficjalny komunikat na oficjalnej stronie i wrzucają sobie taką ploteczko-szpileczkę. Jak dla mnie amatorka i małostkowość.
Legionista
Odpowiedz cytując