Mnie raczej zniesmaczyło to:
Cytat:
|
Kamil Poźniak, wbrew wcześniej podanym informacjom, nie zostanie zawodnikiem Jagiellonii. Pomimo zgody GKS Bełchatów i parafowania przez górniczy klub umowy, podpisu na kontrakcie nie zdecydował się złożyć sam Poźniak. Jak dowiedział się serwis, przyczyną takiej decyzji, była obawa przed rywalizacją w drużynie o miejsce w podstawowej jedenastce i wątpliwości co do szans właściwego rozwoju w naszej drużynie.
|
Oficjalny komunikat na oficjalnej stronie i wrzucają sobie taką ploteczko-szpileczkę. Jak dla mnie amatorka i małostkowość.