Wyświetl pojedynczy post
Canis Lupus
Junior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40868
Stary 20.01.2011, 12:07
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
... Wszystko powoli ladnie sie uklada i oby z dobrym efektem koncowym. Fajnie ze maja jeszcze dojsc bramkarz i stoper, ale mam cichutka nadzieje ze jesli znajda jakiegos bocznego obronce to ze jednak tez go kupia lub wypozycza bo uwazam ze na jeden przynajmnije bok obrony ktos by sie jeszcze przydal.
Narazie nic się nie układa. Nie pozyskaliśmy jeszcze nikogo. Przynajmniej ja niczego o wzmocnieniach na
"oficjalnej" nie przeczytałem .
Hac urget lupus hac canis. Wisła Kraków Victore.
Odpowiedz cytując