Feniks1983 napisał(a):

|
... Wszystko powoli ladnie sie uklada i oby z dobrym efektem koncowym. Fajnie ze maja jeszcze dojsc bramkarz i stoper, ale mam cichutka nadzieje ze jesli znajda jakiegos bocznego obronce to ze jednak tez go kupia lub wypozycza bo uwazam ze na jeden przynajmnije bok obrony ktos by sie jeszcze przydal.
|
Narazie nic się nie układa. Nie pozyskaliśmy jeszcze nikogo. Przynajmniej ja niczego o wzmocnieniach na
"oficjalnej" nie przeczytałem

.