Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7842
Stary 20.01.2011, 12:01
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Amikowcy mają swoje 5 min. w pucharach, w przeszło 100 letniej już historii polskiej piłki kopanej i wydaje im się że to bedzie wiecznie trwało. Zaledwie liznęli to czym inni już dawno się nasycili, a juz w maju może sie okazać, że i te 5 min. się skończyło .
Teraz już wiem skąd te porażki z Azerami i Estończykami. Jesteśmy już po prostu nasyceni grą w pucharach!!!!
Odpowiedz cytując