Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1253
Stary 20.01.2011, 11:53
Daj Boze zeby PZPN sie wreszcie ogarnal i ich sprawiediwie ukaral tak jak juz im sie dawno nalezalo zamiast przywalac chore kary za piro i jakies zmyslone bajki. Pasy - wypad z ekstraklasy !
Odpowiedz cytując