Temat
:
Afery w polskiej piłce.. korupcja, przekręty itp.
Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
1253
20.01.2011, 11:53
Daj Boze zeby PZPN sie wreszcie ogarnal i ich sprawiediwie ukaral tak jak juz im sie dawno nalezalo zamiast przywalac chore kary za piro i jakies zmyslone bajki. Pasy - wypad z ekstraklasy !
http://wisla-krakow.net/
mulda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mulda
Znajdź inne posty napisane przez mulda