|
No dobra Panowie juz skonczmy. To jest temat o transferach a nie o modzie.
Co do samych ruchow w klubie. Wszystko powoli ladnie sie uklada i oby z dobrym efektem koncowym. Fajnie ze maja jeszcze dojsc bramkarz i stoper, ale mam cichutka nadzieje ze jesli znajda jakiegos bocznego obronce to ze jednak tez go kupia lub wypozycza bo uwazam ze na jeden przynajmnije bok obrony ktos by sie jeszcze przydal.
|