Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1252
Stary 20.01.2011, 11:44
Drumlaka, czy raczej ten klubik z kałuży ? Przecież nie wziął tej kasy dla siebie tylko dla całej druzyny, żeby wynik był taki a nie inny. Ciekawe co na to PZPN ? Dalej zajęci uwaleniem jakiegos klubu, zeby ten skorumpowany klubik ocalić ?
Odpowiedz cytując