konaar napisał(a):

lubię weszlo, ale to jest naprawdę miałkie....
właśnie, o co chodzi z ich wpisem na fb o treści :
"To z kim teraz będzie trzymał się Patryk Małecki?"
|
a nie powiązałeś tego z żadnym wydarzeniem?
Mieli na myśli to, że po ostatnich wydarzeniach na Kurdwanowie pozamykają kumpli Małego.
Weszło jest czasem żałosne. Ostatnio głównie żałosne.