Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.01.2011, 11:18
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie , lepiej żeby nas gnoili publicznie a my jeszcze zapraszamy Miedwiediewa i mu w dupę włazimy! Jaka jest polityka Tuska ? Mydlenie oczu ludziom! Niesiołowski i Schetyna gdy zada im się pytanie wymagające trochę namysłu to się głupkowato śmieją.. To jest normalne? Kolej , emerytury , podatki - dzieła Donka. Gdy Tusk obejmował urząd premiera , zaklinał się - " Za moich rządów paliwo NIGDY nie przekroczy 5 zł za litr" i co ? Tusk doskonale wie że Polska to kraj , którego budżet i gospodarka się sypie tyle tylko że wmawia głupiom ludziom że będzie dobrze.
1. Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobroną.
3. Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami
4. Nie podniesiemy akcyzy na paliwo.
5. Trzy miliony mieszkań
6. Niższe podatki
7. Tanie państwo i redukcja administracji
8. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję.
9. Afera bilboardowa.
10. Chcemy koalicji z PO.
11. PO jest w koalicji z SLD.
12. Nie bedzie TKMu.
13. "Moja teczka jest sfałszowana".
14. W rządzie nie będzie przestępców!
15. Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB.
16. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
17. Kler nie ma wpływu na politykę PiS
18. Prowadzimy politykę zagraniczną dla dobra Polski.
19. Obniżymy ZUS.

kojarzysz?

Kibic_1906 napisał(a):
RZĄD TUSKA TO PORAŻKA!!!Wszystko drożeje , pensje niskie , zakłamanie , obłuda , fałsz!!!

rozumie ze za czasów borubarów plywales w luksusie , benzyna byla po 2zl , zarabiales 20tys na miesiac ....

Nie jestem zwolennikiem PIS lub PO tyle ze teraz nie musze sie wstydzic ze sie z nas smieja

Drozd : ciesze sie ze cie rozsmieszylem -ide pod krzyz pomodlic sie za to twoje PIS !
Ostatnio edytowane przez palczi : 21.01.2011 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując