Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
sokol1366
Member
Od: 05.2010
Offline
#
16981
20.01.2011, 10:48
Budowe powinna chyba odwiedzić jakąś delegacja kibicowska i w sposób fizyczny przetłumaczyć robotnikom żeby się ogarnęli i ruszyli dupy do normalnego tempa pracy
sokol1366
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sokol1366
Znajdź inne posty napisane przez sokol1366