Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20387
Stary 20.01.2011, 10:00
DYRU napisał(a):Wyświetl post
byc może telefon B jest zjebany i ma jakies problemy z wnętrznościami i albo operacja albo cmentarz.


Polecicie jakis telefon niezawodny ok 400PLN. ma słuzyc do dzwonienia i smsowania. Nie bardzo mnie jarają bajery. Przeglądam rózne strony, az głowa boli ile tego szmelcu jest na rynku :/
ok. 400 zł za nówkę czy używkę ?

http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1

Nokia E52 - w podstawie masz kartę 1GB. Masz szybki dostęp do mejla, telefon ma symbiana, więc działa szybko, nie ma z nim większych problemów ( no chyba, że masz parę GB muzyki i parę tysięcy sms-ów, wtedy się wiesza ).

Ale do pisania esów klawiatura dobra, i dobra bateria - długo trzyma.

Myślę, że jak będziesz obserwował aukcje tego telefonu, to uda Ci się znaleźć KUP TERAZ za 400 - 450
Odpowiedz cytując