DYRU napisał(a):

byc może telefon B jest zjebany i ma jakies problemy z wnętrznościami i albo operacja albo cmentarz.
Polecicie jakis telefon niezawodny ok 400PLN. ma słuzyc do dzwonienia i smsowania. Nie bardzo mnie jarają bajery. Przeglądam rózne strony, az głowa boli ile tego szmelcu jest na rynku :/
|
ok. 400 zł za nówkę czy używkę ?
http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1
Nokia E52 - w podstawie masz kartę 1GB. Masz szybki dostęp do mejla, telefon ma symbiana, więc działa szybko, nie ma z nim większych problemów ( no chyba, że masz parę GB muzyki i parę tysięcy sms-ów, wtedy się wiesza ).
Ale do pisania esów klawiatura dobra, i dobra bateria - długo trzyma.
Myślę, że jak będziesz obserwował aukcje tego telefonu, to uda Ci się znaleźć KUP TERAZ za 400 - 450