Kibic_1906 napisał(a):

|
RZĄD TUSKA TO PORAŻKA!!!Wszystko drożeje , pensje niskie , zakłamanie , obłuda , fałsz!!!
|
Prawda jest taka, ze obie strony sceny politycznej sa zaklamane i musialoby jeszce kilka takich samolotow spac zeby oczyscic ja !!! Moze wtedy do wladzy doszliby mlodzi politycy nie wracajacy ciagle do czasow komuny i oskarzania sie nawzajem kto jest zdrajca a kto nie... Moze wtedy zajeliby sie tym co najwazniejsze...