Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#505
Stary 20.01.2011, 07:36
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
RZĄD TUSKA TO PORAŻKA!!!Wszystko drożeje , pensje niskie , zakłamanie , obłuda , fałsz!!!
Prawda jest taka, ze obie strony sceny politycznej sa zaklamane i musialoby jeszce kilka takich samolotow spac zeby oczyscic ja !!! Moze wtedy do wladzy doszliby mlodzi politycy nie wracajacy ciagle do czasow komuny i oskarzania sie nawzajem kto jest zdrajca a kto nie... Moze wtedy zajeliby sie tym co najwazniejsze...
Odpowiedz cytując