|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław
Offline
|
#1777

20.01.2011, 01:44
|
buczo1985 napisał(a): 
|
slaskWKSslask jaki jest planowany termin oddania stadionu?
|
Rozruch obiektu lipiec 2011.
Prace są zgodnie z planem, a nawet jest nieznacznie wyprzedzony harmonogram.
W tym miesiącu jeszcze rozpoczyna się montaż pierwszych krzesełek .
Max Boegl zdecydowanie ruszył z kopyta. Budowa mogła być posunięta wiele dalej gdyby nie partacze z Mostostalu, który rozpoczynał budowę.
Teoretycznie nowy sezon Śląsk zaczyna na nowym stadionie. Już zaczęto sprzedawać loże biznesowe.
W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

|
|