Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1777
Stary 20.01.2011, 01:44
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
slaskWKSslask jaki jest planowany termin oddania stadionu?


Rozruch obiektu lipiec 2011.

Prace są zgodnie z planem, a nawet jest nieznacznie wyprzedzony harmonogram.
W tym miesiącu jeszcze rozpoczyna się montaż pierwszych krzesełek .

Max Boegl zdecydowanie ruszył z kopyta. Budowa mogła być posunięta wiele dalej gdyby nie partacze z Mostostalu, który rozpoczynał budowę.

Teoretycznie nowy sezon Śląsk zaczyna na nowym stadionie. Już zaczęto sprzedawać loże biznesowe.

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując