|
Pączek Pączkiem, ale nie macie wrażenia, że to okienko transferowe w ogóle dla całej ligi jest wybitnie ujemne? Z ekstraklasy odeszło kilku(nastu) czołowych piłkarzy i to z wielu drużyn. Poziom i tak był niewysoki, teraz pytanie czy na wiosnę w ogóle da się to oglądać....
|