Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2065
Stary 20.01.2011, 00:46
Pączek Pączkiem, ale nie macie wrażenia, że to okienko transferowe w ogóle dla całej ligi jest wybitnie ujemne? Z ekstraklasy odeszło kilku(nastu) czołowych piłkarzy i to z wielu drużyn. Poziom i tak był niewysoki, teraz pytanie czy na wiosnę w ogóle da się to oglądać....
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl
Odpowiedz cytując