Aha.... tzn że ten Ubiparip to był wypatrzony przez tych słynnych skautów Wisły?
Odnośnie wyciągania wniosków z błędów i drzwi...... hehehehehhehheheheh... to wydaje mi się że Wisła ma chyba za wysokie progi w tych drzwiach i cały jakoś nie może przejść przez te drzwi do Europy bo rozwala sobie czoło o jakieś drużyny z Azji
A rozumiem że o tych "łatkach utalentowanych" tzn, jak Garguła, Łobodziński itp?
