Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7837
Stary 20.01.2011, 00:32
Aha.... tzn że ten Ubiparip to był wypatrzony przez tych słynnych skautów Wisły?

Odnośnie wyciągania wniosków z błędów i drzwi...... hehehehehhehheheheh... to wydaje mi się że Wisła ma chyba za wysokie progi w tych drzwiach i cały jakoś nie może przejść przez te drzwi do Europy bo rozwala sobie czoło o jakieś drużyny z Azji
A rozumiem że o tych "łatkach utalentowanych" tzn, jak Garguła, Łobodziński itp?
Odpowiedz cytując