Co powiecie mi o następujących samochodach
Passat B5 (przed liftingiem)
Audi A4
Opel Vectra B (lifting)
Wszystkie wyżej wymienione samochody koniecznie w dieslu.
Przy okazji pochwalę się że dzisiaj moim Puntem I 1.1 w gazie (96r.) ustanowiłem rekordowo niskie spalanie na gazie

8l/100km na trasie Katowice - Tarnów/Tarnów - Katowice. Rekord mimo korku w Łapczycy
P.S. samochód ma zaledwie 55KM a darłem nim osobiście 180km/h z Krakowa na Szarów.