Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#886
Stary 19.01.2011, 23:49
Co powiecie mi o następujących samochodach
Passat B5 (przed liftingiem)
Audi A4
Opel Vectra B (lifting)
Wszystkie wyżej wymienione samochody koniecznie w dieslu.



Przy okazji pochwalę się że dzisiaj moim Puntem I 1.1 w gazie (96r.) ustanowiłem rekordowo niskie spalanie na gazie 8l/100km na trasie Katowice - Tarnów/Tarnów - Katowice. Rekord mimo korku w Łapczycy
P.S. samochód ma zaledwie 55KM a darłem nim osobiście 180km/h z Krakowa na Szarów.
Powód: JŻS
Ostatnio edytowane przez TSman : 19.01.2011 o godz. 23:49.
Odpowiedz cytując