Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
7836
19.01.2011, 23:47
Gordian
napisał(a):
Tak właśnie padają mity. W tym przypadku mit o świetnym skautingu Lecha przeszedł do historii. Nie pierwszy już raz włodarze Lecha kupują zawodników wypatrzonych przez inne kluby. W sumie nic w tym złego. Chodzi o to, że jak na te parę lat, jedyny sensowny "wynalazek" poznaniaków to Stilic, trochę mało.
Gordian
napisał(a):
Druga sprawa, że Lech nieco przypomina Wisłę z przed tych 13 lat, kiedy to brała w ciemno zawodników, którym przypięto łatkę "utalentowany" (vide Żurawski np.), nie licząc się przy tym za bardzo z kosztami.
DDP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DDP
Znajdź inne posty napisane przez DDP