Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40855
Stary 19.01.2011, 23:45
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Generalnie to Pesković nigdy nie był aktualny. To wymysł jakiegoś chorego umysłu, podobnie jak swego czasu pomysł ściągnięcia sympatycznego, ale mocno przeciętnego Darka Łatki (korekta: nie - to był Adaś Nawałka, ten sam który widział potencjał w Dawidowskim).

BTW: Darek po prostu był słaby, natomiast Pesković jest słaby i do tego zamieszany w aferę barażową.
akurat że jest późna pora to zrozumiałem aferę bazarową ja nawet nie wiem kto wpadł na taki "genialny" pomysł ściągnięcia Peskovicia... moim zdaniem można byłoby dograć tą rundę dwoma bramkarzami albo kogoś wziąść z ME ;] obrona i atak priorytetem do wzmocnienia ale że Genkov ma wpaść plus do tego Melikson to dobrze moim zdaniem jak chodzi o obrońcę to kupić Hernaniego ale Korona łatwo go nie puści :/
Odpowiedz cytując