flamengista napisał(a):

Generalnie to Pesković nigdy nie był aktualny. To wymysł jakiegoś chorego umysłu, podobnie jak swego czasu pomysł ściągnięcia sympatycznego, ale mocno przeciętnego Darka Łatki (korekta: nie - to był Adaś Nawałka, ten sam który widział potencjał w Dawidowskim).
BTW: Darek po prostu był słaby, natomiast Pesković jest słaby i do tego zamieszany w aferę barażową.
|
akurat że jest późna pora to zrozumiałem aferę bazarową

ja nawet nie wiem kto wpadł na taki "genialny" pomysł ściągnięcia Peskovicia... moim zdaniem można byłoby dograć tą rundę dwoma bramkarzami albo kogoś wziąść z ME ;] obrona i atak priorytetem do wzmocnienia

ale że Genkov ma wpaść plus do tego Melikson to dobrze

moim zdaniem jak chodzi o obrońcę to kupić Hernaniego ale Korona łatwo go nie puści :/