Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7835
Stary 19.01.2011, 23:29
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Tak właśnie padają mity. W tym przypadku mit o świetnym skautingu Lecha przeszedł do historii. Nie pierwszy już raz włodarze Lecha kupują zawodników wypatrzonych przez inne kluby. W sumie nic w tym złego. Chodzi o to, że jak na te parę lat, jedyny sensowny "wynalazek" poznaniaków to Stilic, trochę mało.

Druga sprawa, że Lech nieco przypomina Wisłę z przed tych 13 lat, kiedy to brała w ciemno zawodników, którym przypięto łatkę "utalentowany" (vide Żurawski np.), nie licząc się przy tym za bardzo z kosztami.
bynajmniej z tego powodu bym nie płakał. Wszak w sumie nie od dziś wiadomo,że Amika nie wyciąga wniosków z błędów innych,co już tą drogą dawno temu podążali. Widać lubią wyważać wyważone drzwi. To niech wywarzają.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując