-ja123- napisał(a):

(...)
sprzedali go za 700tys.(...)
|
700 tys. za Pączka
To gdzieś o 699 999 € za dużo:
http://www.blikle.pl/index.php?page=...emid=4&lang=pl
Nie no, przy tym sprzedaż Janczyka Rosjanom jest tylko dobrym interesem. Panowie, toż to deal stulecia.