Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8887
Stary 19.01.2011, 23:00
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
cytat z rozmowy z Paljiciem

Jednak gdy na boisku coś pójdzie nie tak, nie będę krzyczał "fuck you" i machał rękami. W Wiśle nieraz się to zdarzało i bardzo mi przeszkadzało. W Niemczech, gdy źle podasz, kolega z drużyny na pewno nie będzie cię przeklinał.

ciekawe kogo miał na myśli ?
Kim Ty ....a jesteś?
Odpowiedz cytując