|
Senior Member
Offline
|
#8887

19.01.2011, 23:00
|
tomasz_19 napisał(a): 
cytat z rozmowy z Paljiciem
Jednak gdy na boisku coś pójdzie nie tak, nie będę krzyczał "fuck you" i machał rękami. W Wiśle nieraz się to zdarzało i bardzo mi przeszkadzało. W Niemczech, gdy źle podasz, kolega z drużyny na pewno nie będzie cię przeklinał.
ciekawe kogo miał na myśli ?
|
Kim Ty ....a jesteś?
|
|