cytat z rozmowy z Paljiciem
Jednak gdy na boisku coś pójdzie nie tak, nie będę krzyczał "fuck you" i machał rękami. W Wiśle nieraz się to zdarzało i bardzo mi przeszkadzało. W Niemczech, gdy źle podasz, kolega z drużyny na pewno nie będzie cię przeklinał.
ciekawe kogo miał na myśli

?