Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8886
Stary 19.01.2011, 22:55
cytat z rozmowy z Paljiciem

Jednak gdy na boisku coś pójdzie nie tak, nie będę krzyczał "fuck you" i machał rękami. W Wiśle nieraz się to zdarzało i bardzo mi przeszkadzało. W Niemczech, gdy źle podasz, kolega z drużyny na pewno nie będzie cię przeklinał.

ciekawe kogo miał na myśli ?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując