Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
Jak już przylatuje to wszystko mają dogadane, jakieś szczegóły podpisy i tyle, byle z tym Borysem to była ściema
|
A poza tym, to w bułgarskiej lidze grał na wypożyczeniu, więc jak byli w stanie przejąć jego kontrakt w Bułgarii, to tym bardziej będą w stanie to zrobić w Krakowie.