Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7833
Stary 19.01.2011, 22:34
felipe napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104...iem_Lecha.html

Vojo Ubiparip w Lechu. Jeśli tylko jest to fakt, to mamy na papierze dość ciekawy transfer.
Tak właśnie padają mity. W tym przypadku mit o świetnym skautingu Lecha przeszedł do historii. Nie pierwszy już raz włodarze Lecha kupują zawodników wypatrzonych przez inne kluby. W sumie nic w tym złego. Chodzi o to, że jak na te parę lat, jedyny sensowny "wynalazek" poznaniaków to Stilic, trochę mało.

Druga sprawa, że Lech nieco przypomina Wisłę z przed tych 13 lat, kiedy to brała w ciemno zawodników, którym przypięto łatkę "utalentowany" (vide Żurawski np.), nie licząc się przy tym za bardzo z kosztami.



Odpowiedz cytując