Przepraszam, że tyle trzeba było czekać na zagadkę, już wrzucam.
Poniżej zamieszczam dwa zdjęcia jedno to pewien pomnik znajdujący się w mieście, którego nocną panoramę zamieszczam niżej, pytanie brzmi jakiego miasta to panorama, co upamiętnia ów pomnik
1.
2.
