anthony09 napisał(a):

No dobra, fajnie że mamy mieć te transfery Genkov, Melikson itp. ale mnie najbardziej nurtuje gdzie jest zawodnik, który przyciągnąć ma kibiców na stadiony ? Nie wiem może coś podobnego do Aruna Kone ? Gdzie taki gracz, gdzie akcja promocyjna klubu ?
Gdzie naładowanie jakiejś pompy, że dany gracz będzie gwiazdą. Załatwiamy transfery po cichu, jedna konferencja i tyle, a tutaj trzeba wykorzystać pozyskanie gracza do maksimum
|
Tego zawodnika z nazwiskiem to bym sobie odpuścił, takowego my już mieliśmy Pawła Brożka

Zgadzam się z Tobą że trzeba wykorzystać zbliżające się transfery Meliksona i Genkowa do maksimum.
Jest tutaj pole do popisu chociaż w przypadku Maora można spokojnie chwalić się tym, że kupiliśmy najlepszego piłkarza w Izraelu bo takie tytułu są mu przypisywane, wkleić jakiś filmik, tamten z muzyką z piratów z Karaibów jest dobry

tak aby kibice się bardziej podjarali. To samo można robić z Genkowem. Można przytoczyć opinie trenera, że Genkow to piłkarz który strzelił więcej goli od Pawła Brożka( nie będzie to trudne) .
Niech dyrektor, prezes, trener wypowiadają się trochę mniej asekuracyjnie w sprawie nowych piłkarzy.
Mam oczywiście nadzieję, że obaj podpiszą kontrakty.