|
Z moich wyliczeń wynika, że trafiamy na Koszyce albo Orenburg. Jesli w meczu Salamanca - Spartak wygrają gospodarze to gramy z Orenburgiem. Jak Ruscy to z Koszycami i powtarza się sytuacja z zeszłego roku, znowu gramy z tym samym zespołem co w fazie grupowej.
|