Wyświetl pojedynczy post
Jurand
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 19.01.2011, 21:16
Z moich wyliczeń wynika, że trafiamy na Koszyce albo Orenburg. Jesli w meczu Salamanca - Spartak wygrają gospodarze to gramy z Orenburgiem. Jak Ruscy to z Koszycami i powtarza się sytuacja z zeszłego roku, znowu gramy z tym samym zespołem co w fazie grupowej.
Odpowiedz cytując