-ja123- napisał(a):

"Maciej Iwanski Manisaspor, Polonya temsilcisi bugün kulüp ile sözleşme imzalamak üzere Türkiye'ye uçtu yeni bir oyuncu oldu. Resmi olmayan haberlere göre, Manisa'dan kulüp onun transferi yaklaşık 700.000 € vurgulamıştır."
Podsumowując, kupili go za 600tys, obecnie byl rezerwowy, za poł roku kończył się mu kontrakt i sprzedali go za 700tys. Wow, może z kupowaniem im narazie nie wychodzi ale w sprzedaży są najlepsi w Polsce.
|
Westersyl- masz misję. Zrób kompilację zagrań Łobodzińskiego, koniecznie po turecku.