Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
Jak już przylatuje to wszystko mają dogadane, jakieś szczegóły podpisy i tyle, byle z tym Borysem to była ściema
|
Pewnie wszyscy życzylibyśmy sobie żeby tak było. Niemniej nauczony doświadczeniami ostatnich transferów lepiej poczekać z radością do czasu podpisania kontraktu przez Bułgara.