Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40828
Stary 19.01.2011, 20:20
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Jak już przylatuje to wszystko mają dogadane, jakieś szczegóły podpisy i tyle, byle z tym Borysem to była ściema
Pewnie wszyscy życzylibyśmy sobie żeby tak było. Niemniej nauczony doświadczeniami ostatnich transferów lepiej poczekać z radością do czasu podpisania kontraktu przez Bułgara.
Odpowiedz cytując