GBO napisał(a):

|
Na oficjalnej jest napisane że przylatuje negocjować swój kontrakt. Także na razie nie ma się co nakręcać. Powie że chce 400tyś i pojedzie nazat
|
Jak już przylatuje to wszystko mają dogadane, jakieś szczegóły podpisy i tyle, byle z tym Borysem to była ściema