Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40826
Stary 19.01.2011, 20:18
GBO napisał(a):Wyświetl post
Na oficjalnej jest napisane że przylatuje negocjować swój kontrakt. Także na razie nie ma się co nakręcać. Powie że chce 400tyś i pojedzie nazat
Jak już przylatuje to wszystko mają dogadane, jakieś szczegóły podpisy i tyle, byle z tym Borysem to była ściema
Odpowiedz cytując