Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40823
Stary 19.01.2011, 19:52
Również się zgadzam z flamengista
Nie rozumiem kompletnie narzekania niektórych, że to zły wybór bo jest stary/bez formy itp itd. Co poniektórzy to chyba uważają, że jest lepsze to co inni mają a nie my. Gdyby było odwrotnie i my byśmy kupili Ubiparipa a zaraz potem poszłaby informacja, że Genkov jedzie do Poznania negocjować kontrakt większość rzucałaby gromy na Stana, że wolał kupić młodego niesprawdzonego zawodnika za 700tys E a koło nosa przeszedł dobry zawodnik. Ogarnijcie się ludzie!
Odpowiedz cytując