|
Również się zgadzam z flamengista
Nie rozumiem kompletnie narzekania niektórych, że to zły wybór bo jest stary/bez formy itp itd. Co poniektórzy to chyba uważają, że jest lepsze to co inni mają a nie my. Gdyby było odwrotnie i my byśmy kupili Ubiparipa a zaraz potem poszłaby informacja, że Genkov jedzie do Poznania negocjować kontrakt większość rzucałaby gromy na Stana, że wolał kupić młodego niesprawdzonego zawodnika za 700tys E a koło nosa przeszedł dobry zawodnik. Ogarnijcie się ludzie!
|