Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dodo19891989
Member
Od: 01.2008
Skąd: Ropczyce
Offline
#
40820
19.01.2011, 19:13
Oj tam, narzekacie na Valckx-a... zobaczcie jaki to dobry człowiek, pozwolił Meliksonowi zagrac ostatni mecz, być może Genkow też otrzyma taką możliwość
dodo19891989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dodo19891989
Znajdź inne posty napisane przez dodo19891989