Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40816
Stary 19.01.2011, 18:18
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Kolego, ale ty widzisz, w ktorym roku on te gole strzelal? Sezon 2006/2007, wiec troche lat minelo...a od tego czasu niewiele gral i niewiele strzelal(wyjatkiem jest ta runda w Bulgarii, wiec lidze porownywalnej do naszej). Jak mozna pisac o historii? Napewno gosc jest lepszy od Brozka, ktory wlasnie poszedl do Trabzonu(czyli lidera tamtejszej ligi) za bardzo powazne pieniadze...nie ma to, jak przeklamywac rzeczywistosc .
Genkow strzelił w tej rundzie 11 goli w tym 9 z akcji. Brożek strzelił w tej rundzie 6 goli w tym 4 z akcji. Do tego ten cały Lokomotiv Sofia wcale nie jest słabszy niż Wisła. Jedna z lepszych drużyn w Bułgarii.
Liga bułgarska jak również i liga izraelska są wyżej w rankingach UEFA niż nasza.
Ostatnio edytowane przez pawelo84 : 19.01.2011 o godz. 18:24.
Odpowiedz cytując