For_FuN_ napisał(a):

Kolego, ale ty widzisz, w ktorym roku on te gole strzelal? Sezon 2006/2007, wiec troche lat minelo...a od tego czasu niewiele gral i niewiele strzelal(wyjatkiem jest ta runda w Bulgarii, wiec lidze porownywalnej do naszej). Jak mozna pisac o historii? Napewno gosc jest lepszy od Brozka, ktory wlasnie poszedl do Trabzonu(czyli lidera tamtejszej ligi) za bardzo powazne pieniadze...nie ma to, jak przeklamywac rzeczywistosc .
|
Jak zgadzam się z Tobą że nie ma co się za wczesnie podniecać, tak nie do końca masz rację, Genkov poszedł trzy lata temu do Dynama za 2,5 mln, więc był nawet młodszy niż Brożek, to chyba o czyms swiadczy, fakt w Dynamie sobie nie poradził, tylko ciekawe jakie będziesz miał zdanie o Brożku za dwa lata jak sobie przesiedzi ten okres na ławce? Krótko mówiąc, najpierw niech podpisze, potem zobaczymy czy sobie poradzi tak jak w Bułgarii czy tak jak w Rosji (chociaż porównując ligi to bliżej nam do bułgarskiej niż rosyjskiej)