Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40814
Stary 19.01.2011, 18:16
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Kolego, ale ty widzisz, w ktorym roku on te gole strzelal? Sezon 2006/2007, wiec troche lat minelo...a od tego czasu niewiele gral i niewiele strzelal(wyjatkiem jest ta runda w Bulgarii, wiec lidze porownywalnej do naszej). Jak mozna pisac o historii? Napewno gosc jest lepszy od Brozka, ktory wlasnie poszedl do Trabzonu(czyli lidera tamtejszej ligi) za bardzo powazne pieniadze...nie ma to, jak przeklamywac rzeczywistosc .



Zartujesz chyba? A gole w lidze bulgarskiej maja jakas wartosc? Jesli smiejesz sie z ligi polskiej(i slusznie), to smiej sie tez z Bulgarskiej...

Popatrz na statystyki meczów zespołów z ligi bułgarskiej w Lidze Mistrzów, UEFA, Lidze Europa. itp.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując