For_FuN_ napisał(a):

Kolego, ale ty widzisz, w ktorym roku on te gole strzelal? Sezon 2006/2007, wiec troche lat minelo...a od tego czasu niewiele gral i niewiele strzelal(wyjatkiem jest ta runda w Bulgarii, wiec lidze porownywalnej do naszej). Jak mozna pisac o historii? Napewno gosc jest lepszy od Brozka, ktory wlasnie poszedl do Trabzonu(czyli lidera tamtejszej ligi) za bardzo powazne pieniadze...nie ma to, jak przeklamywac rzeczywistosc .
Zartujesz chyba? A gole w lidze bulgarskiej maja jakas wartosc? Jesli smiejesz sie z ligi polskiej(i slusznie), to smiej sie tez z Bulgarskiej...
|
Popatrz na statystyki meczów zespołów z ligi bułgarskiej w Lidze Mistrzów, UEFA, Lidze Europa. itp.