Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40813
Stary 19.01.2011, 18:09
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Genkow to bardzo dobry napastnik. Bardzo skuteczny. W lidze bułgarskiej był królem strzelców, strzelając prawie 30 goli. Nie pamiętam który napastnik w polskiej lidze tyle goli strzelił. Poza tym różni go od takiego Christowa to, że w lidze bułgarskiej strzelał gole regularnie, w każdym sezonie ponad 10. W Dynamo Moskwa może i wielkiej furory nie zrobił, ale przez cały jeden sezon był tam podstawowym zawodnikiem i np. w wielkich derbach Moskwy ze Spartakiem strzelił 2 gole. Kupiono go też za dobre pieniądze (2.5 mln. euro). Dynamo to zresztą specyficzny klub, gdzie zawsze jest dużo kasy i świetni piłkarze tylko wyników brak, coś w stylu obecnej Polonii.
Obiektywnie patrząc Genkow to napastnik tej samej klasy co Brożek i dla mnie zastąpienie Brożka tym zawodnikiem to naprawdę dobry ruch działaczy. Cwetan jest w świetnej formie. W ostatniej rundzie strzelił 11 goli w 13 meczach w tym 9 z gry. To zdecydowanie najlepszy wybór z trójki Collins John, Yssouf Kone, Cwetan Genkow.
Kolego, ale ty widzisz, w ktorym roku on te gole strzelal? Sezon 2006/2007, wiec troche lat minelo...a od tego czasu niewiele gral i niewiele strzelal(wyjatkiem jest ta runda w Bulgarii, wiec lidze porownywalnej do naszej). Jak mozna pisac o historii? Napewno gosc jest lepszy od Brozka, ktory wlasnie poszedl do Trabzonu(czyli lidera tamtejszej ligi) za bardzo powazne pieniadze...nie ma to, jak przeklamywac rzeczywistosc .

picasso napisał(a):Wyświetl post
a gdzie te gole strzelał-w marnej polskiej lidze,gdzie dwóch obrońców majacych jakąkolwiek wartośc gralo akurat z Brożkiem,więc nawet nie bardzo mial mu kto przeszkadzac.
Zartujesz chyba? A gole w lidze bulgarskiej maja jakas wartosc? Jesli smiejesz sie z ligi polskiej(i slusznie), to smiej sie tez z Bulgarskiej...
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 19.01.2011 o godz. 18:13.
Odpowiedz cytując