z komentarzy na głównej:
slayer napisał(a):

|
DO REDAKCJI: Wiem ze to moze glupio brzmi, ale jak mozna sie zkontaktowac z trenerem Maaskantem lub Stanem Valkxem? Mieszkam w Szwecji i tu gra paru zawodnikow ktorych bym polecil i szansa byla by wielka ze by chcieli do Wisly przyjsc.
|
Proszę bardzo jak nam się skauting rozwija
