Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#688
Stary 19.01.2011, 18:05
z komentarzy na głównej:

slayer napisał(a):Wyświetl post
DO REDAKCJI: Wiem ze to moze glupio brzmi, ale jak mozna sie zkontaktowac z trenerem Maaskantem lub Stanem Valkxem? Mieszkam w Szwecji i tu gra paru zawodnikow ktorych bym polecil i szansa byla by wielka ze by chcieli do Wisly przyjsc.

Proszę bardzo jak nam się skauting rozwija
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując