|
Mnie osobiście cieszy fakt, że potrafimy wygrać rywalizację o zawodnika z klubem będącym 3 siłą w lidze bułgarskiej. Oczywiście do podpisania kontraktu jeszcze daleka droga i nikt z nas nie wie, czy sam Genkov wolałby grać w Lokomotivie. Ale czytając to forum przez ostatnie tygodnie sam powoli zaczynałem wierzyć marudom, że na nikogo nas nie stać, Wisła jako klub nie jest atrakcyjnym miejscem dla nowych zawodników, że Cupiał zakręcił kurek, a kasa z wyprzedaży nie będzie chociaż w części przeznaczona na uzpełniania i wzmocnienia składu.
Jak widać Staszek coś tam próbuje i ma na to odłożone parę groszy, bo ten Genkov tańszy od Meliksona chyba nie jest.
|