Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40806
Stary 19.01.2011, 17:52
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Oby to byl zart z Genkovem...26-letni pilkarz(ktory niewiele strzelal, jesli w ogole gral...wyjatkiem ten sezon, w dodatku zero mozliwosci ewentualnej odsprzedazy) ma zastapic 27-letnie Brozka(ktory w swojej karierze strzelil mnostwo goli i w dodatku jest cos wart)? Kupy sie taka polityka transferowa nie trzyma.
Genkow to bardzo dobry napastnik. Bardzo skuteczny. W lidze bułgarskiej był królem strzelców, strzelając prawie 30 goli. Nie pamiętam który napastnik w polskiej lidze tyle goli strzelił. Poza tym różni go od takiego Christowa to, że w lidze bułgarskiej strzelał gole regularnie, w każdym sezonie ponad 10. W Dynamo Moskwa może i wielkiej furory nie zrobił, ale przez cały jeden sezon był tam podstawowym zawodnikiem i np. w wielkich derbach Moskwy ze Spartakiem strzelił 2 gole. Kupiono go też za dobre pieniądze (2.5 mln. euro). Dynamo to zresztą specyficzny klub, gdzie zawsze jest dużo kasy i świetni piłkarze tylko wyników brak, coś w stylu obecnej Polonii.
Obiektywnie patrząc Genkow to napastnik tej samej klasy co Brożek i dla mnie zastąpienie Brożka tym zawodnikiem to naprawdę dobry ruch działaczy. Cwetan jest w świetnej formie. W ostatniej rundzie strzelił 11 goli w 13 meczach w tym 9 z gry. To zdecydowanie najlepszy wybór z trójki Collins John, Yssouf Kone, Cwetan Genkow.
Odpowiedz cytując