Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40805
Stary 19.01.2011, 17:51
Czytam i czytam te komentarze i oczom nie wierzę. NO NIE WIERZĘ. Czy ktoś tu racjonalnie myśli, jest świadomy realiów? W tym roku odpadliśmy z zespołem, którego nazwę w Europie znamy chyba tylko my. Rok temu z estońskimi amatorami. Kogo wy oczekujecie? W tej chwili jesteśmy tylko videliderem słabej ligi polskiej, wyprzedza nas zespół, którego w Europie nie zna nikt.W Polsce mało jest zawodników, zwłaszcza napastników, którzy w Dynamie Moskwa powąchaliby chociaż boisko. Nie wiem czy wpuściliby ich do szatni. Biorąc pod uwagę obecny sezon, to może być gwiazda polskiej ligi, albo chociaż solidny ligowiec (to drugie to na pewno). Wasza świadomość, że Wisła to wielki klub i każdy chce tu przechodzić jest tak mylne, że aż ciężko mi to opisać.

rikut1906TSW napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem ten Vojo był by lepszą opcją
Młody i można go za dobrą kasę po tem sprzedać
I znowu byłby płacz, że Cupiał sprzedaje Wisłę. Po raz 123756345.
Odpowiedz cytując