A swoją drogą pod jaką presją musi być Stasiu że na oficjalnej decydują się publikować informacje o tym że ktoś przyjeżdża na testy medyczne (jak się okazuje sie do końca potwierdzone

) albo że ktoś przyjeżdża negocjować kontrakt. Za Łysego była tylko informacja że zawodnik podpisał kontrakt i koniec.
Wychodzi na to że dwoma napastnikami o których wspominał Stan byli: Genkow i Ubiparip. Być może po dogadaniu się z Dynamem odpuścił Serba.
Oceniając to z punktu widzenia Wisły to powiedziałbym tak: gdyby w klubie byli Paweł Brożek i Genkov to było by to wzmocnienie. Zastąpienie Pawła Bułgarem

Chyba już nie bardzo.