Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2054
Stary 19.01.2011, 17:48
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Obstawiam Meliksona.
Po Ubiparipie w Amikorzu, wcale niezdziwiłbym się czytając newsa o pozyskaniu Meliksona przez Legię, zwłaszcza po doniesieniach pejsowej prasy o ponoć "najbardziej antysemickim klubie w Polsce"
Odpowiedz cytując