Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rikut1906TSW
Member
Od: 01.2010
Offline
#
40800
19.01.2011, 17:32
Moim zdaniem ten Vojo był by lepszą opcją
Młody i można go za dobrą kasę po tem sprzedać
rikut1906TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rikut1906TSW
Znajdź inne posty napisane przez rikut1906TSW